phone +48 71 325 25 21
Przy zamówieniach powyżej 500 zł dostawa gratis

SWAROVSKI crystal AB

SWAROVSKI crystal AB
SWAROVSKI crystal AB

Kryształ Swarovski z płaskim spodem w kolorze silver  AB ,szlif Xirius (16 szlifów),bez kleju.

Kod produktu: SWAROVSKI 2088
Producent: SWAROVSKI
Rozmiar kamienia:
Dostępność: chwilowo brak
Cena: 0,00 zł
Kryształy Swarovski Crystal AB są w kolorze srebrnym i nadają sie do przyklejania na wszystkich kolorach tkanin.Dzięki dodatkowemu efektowi AB nadają strojom  fantastyczny blask i mienią się wszystkimi kolorami . Ten wspaniały efekt zawdzięcza swoja  nazwę z łacińskiego Auorore Boreale czyli zorza polarna.Jest to najpopularniejszy kolor kryształu Swarovski z uwagi na swój uniwersalny i niepowtarzalny blask.Ten kryształ Swarovski potrafi się mienić wieloma kolorami ze względu na to  , że przybiera kolor innych przedmiotów które znajdują się w jego otoczeniu.
A krócej :-) , ten kryształ błyszczy się najbardziej ze wszytkich kolorów i efektów kamieni Swarovski!!!

Swarovski to najlepsze  szklane kamienie na rynku!!!Najbardziej przejrzyste szkło , najbardziej innowacyjny szlif i  kształt (Xirius-16 cięć i Xilion 14 cięć) ,największy wybór kolorów i efektów. Najlepsza firma w tej branży ,największe doświadczenie i najlepsze now-how. Najbardziej odporny produkt na zarysowania .Po prostu wszytko naj!!!Swarovski  nadał sens tej branży.
Z tymi kryształami Twój strój będzie zawsze wyjątkowy.Najlepsza konkurencja to przy nich  już tylko druga liga. Kryształy Swarovski-YES FOR ALL !!!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Marabo PL

Design by Graff.pl