phone +48 71 325 25 21
Przy zamówieniach powyżej 500 zł dostawa gratis

CRYSTAL PIXIE/exotic east

CRYSTAL PIXIE/exotic east
CRYSTAL PIXIE/exotic east
CRYSTAL PIXIE/exotic east
CRYSTAL PIXIE/exotic east

Zestaw Crystal Pixie Exotic East firmy Swarovski do zdobienia paznokci.

Kod produktu: SWAROVSKI crystal pixie/exotic east
Cena: 105,00 zł
Zestaw Crystal Pixie Exotic East firmy Swarovski do zdobienia paznokci. Zawiera kryształowy pył Crystal Pixie w eleganckiej buteleczce oraz 30 kamieni z płaskim spodem umożliwiających efektowne dopełnienie całości. Crystal Pixie to mieszanka drobnych perełek i kryształków w najmniejszych rozmiarach (do 1,5 mm).

Opakowanie Crystal Pixie zawiera:
- przezroczystą butelkę/flakonik z 5 gramami Crystal Pixie (mieszanka perełek i kryształków);
- 30 kryształów Swarovski typu Flat Backs (na folii transferowej) w 3 kolorach (po 10 sztuk z każdego koloru) do naklejania na paznokcie;
- lejek (do umieszczania rozsypanych kryształów z powrotem w buteleczce);
- instrukcję aplikacji krok po kroku

Stosowanie: na mokrą warstwę lakieru bazowego /  żelu twardego / żelu hybrydowego / lakierożelu wysyp Crystal Pixie i dokładnie pokryj nim płytkę paznokcia. Zabieg ten wykonuj nad powierzchnią, z której łatwo będzie zebrać spadające kryształki, a następnie za pomocą lejka umieść je z powrotem w buteleczce. Delikatnie dociśnij Crystal Pixie do płytki, a następnie wyrównaj krawędzie paznokcia, usuwając wystające kryształki. W zależności od wybranej metody pracy, zaczekaj aż stylizacja przeschnie / utwardź ją w lampie UV/UV LED. W celu zapobiegnięcia erozji (wykruszaniu się kryształów na brzegach paznokcia), za pomogą lakieru / żelu twardego / żelu hybrydowego / lakierożelu, zabezpiecz krawędzie paznokcia. Poczekaj aż stylizacja wyschnie / utwardż ją w lampie UV/UV LED. Aby uzyskać cudowny blask Crystal Pixie, nie zaleca się nakładania lakieru nawierzchniowego na całą płytkę paznokcia, a tylko na jego krawędzie.

Zestaw Crystal Pixie wystarczy na ozdobienie co najmniej 25 paznokci.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Marabo.pl

Design by Graff.pl