+48 71 325 25 21    

SWAROVSKI crystal AB

SWAROVSKI crystal AB
SWAROVSKI crystal AB

Kamienie szklane płaskie z klejem firmy Swarovski. Kamienie na płaskiej podstawie mają umieszczony klej, który uaktywnia się pod wpływem bardzo wysokiej temperatury. Kamienie można przyklejać za pomocą specjalnej maszynki lub żelazkiem.

Kod produktu: SWAROVSKI 2078 HF
Dostępność: dostępne
Cena: 0,00 zł

Najlepsze szklane kamienie na rynku! Najbardziej przejrzyste szkło, najbardziej innowacyjny szlif oraz kształt (Xirius - 16 cięć i Xilion - 14 cięć), 
największy wybór kolorów i efektów. Swarovski to największa firma produkująca i dystrybująca kryształy ozdobne - wyróżnia się na rynku najwyższą jakością, długoletnim doświadczeniem oraz niezliczoną ilością klientów. Z tymi kryształami Twój strój będzie zawsze wyjątkowy. 
Swarovski Crystals - YES TO ALL!Kryształy Swarovski Crystal AB wyróżniają się niesamowicie srebrnym kolorem i pasują do wszystkich odcieni tkanin. Dzięki dodatkowemu efektowi AB nadają strojom fantastyczny blask i mienią się wszystkimi kolorami. Ten wspaniały efekt zawdzięcza swoja nazwę z łacińskiego Auorore Boreale (AB), czyli zorza polarna. Jest to najpopularniejszy kolor kryształu Swarovski z uwagi na swój uniwersalny i niepowtarzalny blask. Kryształ ten potrafi mienić się wieloma kolorami ze względu na to, że przybiera kolor tkanin, na które zostanie przyklejony.
A krócej :-) Ten kryształ błyszczy się najbardziej ze wszystkich kolorów i efektów kamieni w ofercie Swarovski Crystals. 


Pozostałe w tej kategorii

sprawdź
SWAROVSKI crystal

SWAROVSKI crystal

SWAROVSKI 2078 HF

28,00  zł

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Marabo.pl

Design by Graff.pl