+48 71 325 25 21   

PRACOWNIA KRAWIECKA MARABONASZA PRACOWNIA


Pracownię krawiecką Marabo założyła w 1988r bardzo utytułowana polska tancerka Małgorzata Chraczyńska-Żygadło. Od roku 1993 główną projektantką sukienek do tańca jest jej siostra - Wioletta Żygadło. Jej długa kariera taneczna i prawdziwa pasja w projektowaniu strojów w połączeniu ze świetnym kontaktem z klientami daje Państwu gwarancję wspaniałego projektu. Drugą częścią zespołu Marabo są nasze perfekcyjne krawcowe, których doświadczenie pozwala uszyć nawet najtrudniejsze projekty, dopasowując je do każdej sylwetki. Bardzo lubimy i cenimy klasykę oraz elegancję, lecz nie uciekamy od nawet najbardziej awangardowych i szalonych pomysłów, za każdym razem dbając o każdy detal. :) Doskonałą jakością próbujemy nawet z najprostszych projektów zrobić olśniewające stroje. Do produkcji naszych kreacji używamy tkanin i akcesoriów najbardziej renomowanych w świecie tanecznym firm, takich jak: Swarovski, Chrisanne Clover oraz DSI London.
Mamy za sobą ponad 6000 zrealizowanych projektów i tysiące zadowolonych Klientek z całego świata!Jak zamówić strój do tańca?

1. Umówienie terminu 
Niezależnie od tego, czy masz swój własny projekt, czy potrzebujesz naszej pomocy - spotkaj się z nami po uprzednim umówieniu terminu.

2. Omówienie i zatwierdzenie projektu
Podczas pierwszej wizyty zatwierdzimy wspólnie projekt oraz ustalimy budżet. Umówimy się również na następne spotkania (jeśli będą konieczne) oraz na termin odbioru gotowego stroju. Nie musisz martwić się zakupem tkanin i ozdób - wszystkie niezbędne materiały mamy w swoim sklepie w siedzibie firmy Marabo.

3. Rozpoczęcie szycia Twojego stroju
Od momentu zatwierdzenia Twojego projektu i wpłacenia 50% zaliczki potrzebujemy około 3 tygodnie na stworzenie Twojej kreacji. Zdarza się, że w momentach kiedy pracownia jest bardzo zajęta, termin ten może się wydłużyć.

4. Kolejne wizyty
W zależności od skomplikowania stroju możemy wymagać od Ciebie kilku wizyt przed jego oddaniem. Istnieje również możliwość zamówienia stroju bez Twojej obecności w naszej firmie, lecz wymaga to dokładnego ustalenia wszystkich szczegółów telefonicznie lub mailowo.

5. Odbiór sukni
Gdy suknia będzie gotowa, od razu damy Ci znać! Możesz odebrać ją osobiście lub możemy wysłać ją na wskazany przez Ciebie adres.

Gotowe! Już możesz tańczyć w wymarzonej sukni!


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Marabo.pl

Design by Graff.pl