+48 71 325 25 21    

Aktualności

2018-10-12

Najnowsza suknia Oli Froń

Suknia dedykowana dla Oli Froń do tańca standardoweho. Delikatna, powabna i modna. Spójrzcie na ciekawe połączenie kolorystyczne kamieni Marabo Crystals ręcznie przyklejanych. Cieniowane odcienie jasnych Peridot przez Blue Zircon do głębokiej czerni Hematite i Jet. Idealnie dopasowana. To model cieszący się dużym zainteresowaniem.

Jeśli szukasz sukni podobnej lub szytej na miarę zapraszamy do naszej pracowni. Stylistki doradzią, a zdolne krawcowe uszyją.

Kamienie Marabo Crystals już w sprzedaży :)

2018-10-05

Nowa strona WWW

Czas na zmiany, w pażdzierniku ruszyliśmy z nowym serwisem internetowym. Postanowiliśmy odświeżyć wizerunek naszej firmy i dostosować nową witrynę internetową do urządzeń mobilnych jak tablet i smartfon. Dzięki nowym rozwiązaniom usprawnimy komunikację z naszymi klientami. Zapraszamy

2017-08-23

Nasza suknia wykonana na zamówienie firmy Swarovski
W autorskiej pracowni

naszej firmy Marabo we Wrocławiu

stworzyliśmy przepiękną i niepowtarzalną suknię do tańca standardowego. Wyjątkowa suknia wykonana w najlepszej jakości z oryginalnych tkanin oraz kamieni Swarovskiego ręcznie przyklejanych.

Prosta, klasyczna i niezwykle elegancka o niespotykanch kolorach zachwyciła tancerki z najwyższej klasy tanecznej. Po kilku tygodniach ciężkiej pracy naszego zespołu, po pierwszym pokazie na turnieju tańca towarzyskiego w Europie, została zakupiona.

Czujemy się wyróżnieni i niezwykle dumni, że przypadło nam w udziale zrealizowanie tego oryginalnego projektu w ramach współpracy z firmą Swarovski. Tym samym znależliśmy się w gronie wiodących marek w tej branży. Projekt Ghost Lady został bardzo pozytywnie oceniony przez najwyższej klasy znawców  tej dziedziny.

Zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu oraz pracowni projektowej.


tkaniny

kostiumy

suknie       kamienie
2017-08-10

Szklane kamienie Stellux

Na początku roku wprowadziliśmy do sprzedaży szklane kamienie produkowane w Austrii - Stellux. Charakteryzują się bardzo precyzyjnym szlifem oraz przepięknym blaskiem. Zapraszamy do działu kamienie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Marabo.pl

Design by Graff.pl