+48 71 325 25 21   

Aktualności

Najnowsza suknia Oli Froń 2018-10-12

Najnowsza suknia Oli Froń

Suknia dedykowana dla Oli Froń do tańca standardoweho. Delikatna, powabna i modna. Spójrzcie na ciekawe połączenie kolorystyczne kamieni Marabo Crystals ręcznie przyklejanych. Cieniowane odcienie jasnych Peridot przez Blue Zircon do głębokiej czerni Hematite i Jet. Idealnie dopasowana. To model cieszący się dużym zainteresowaniem.

Jeśli szukasz sukni podobnej lub szytej na miarę zapraszamy do naszej pracowni. Stylistki doradzią, a zdolne krawcowe uszyją.

Kamienie Marabo Crystals już w sprzedaży :)

Nowa strona WWW 2018-10-05

Nowa strona WWW

Czas na zmiany, w pażdzierniku ruszyliśmy z nowym serwisem internetowym. Postanowiliśmy odświeżyć wizerunek naszej firmy i dostosować nową witrynę internetową do urządzeń mobilnych jak tablet i smartfon. Dzięki nowym rozwiązaniom usprawnimy komunikację z naszymi klientami. Zapraszamy

2017-08-23

Nasza suknia wykonana na zamówienie firmy Swarovski
W autorskiej pracowni

naszej firmy Marabo we Wrocławiu

stworzyliśmy przepiękną i niepowtarzalną suknię do tańca standardowego. Wyjątkowa suknia wykonana w najlepszej jakości z oryginalnych tkanin oraz kamieni Swarovskiego ręcznie przyklejanych.

Prosta, klasyczna i niezwykle elegancka o niespotykanch kolorach zachwyciła tancerki z najwyższej klasy tanecznej. Po kilku tygodniach ciężkiej pracy naszego zespołu, po pierwszym pokazie na turnieju tańca towarzyskiego w Europie, została zakupiona.

Czujemy się wyróżnieni i niezwykle dumni, że przypadło nam w udziale zrealizowanie tego oryginalnego projektu w ramach współpracy z firmą Swarovski. Tym samym znależliśmy się w gronie wiodących marek w tej branży. Projekt Ghost Lady został bardzo pozytywnie oceniony przez najwyższej klasy znawców  tej dziedziny.

Zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu oraz pracowni projektowej.


tkaniny

kostiumy

suknie       kamienie
Szklane kamienie Stellux 2017-08-10

Szklane kamienie Stellux

Na początku roku wprowadziliśmy do sprzedaży szklane kamienie produkowane w Austrii - Stellux. Charakteryzują się bardzo precyzyjnym szlifem oraz przepięknym blaskiem. Zapraszamy do działu kamienie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Marabo.pl

Design by Graff.pl