phone +48 71 325 25 21
Przy zamówieniach powyżej 500 zł dostawa gratis

PRACOWNIA KRAWIECKA MARABO

Pracownię krawiecką Marabo założyła w 1988r bardzo utytułowana polska tancerka Małgorzata Chraczyńska-Żygadło.

Od 1993r główną projektantką sukni do tańca jest jej siostra Wioletta Żygadło. Jej długa kariera taneczna  i prawdziwa pasja w projektowaniu strojów , w połączeniu ze świetnym  kontaktem z klientami daje Państwu gwarancję wspaniałego projektu i dalszej jego realizacji   aż do pięknie prezentujących  się sukni na wszystkich parkietach świata.

Drugą  częścią tego  zespołu są  nasze perfekcyjne  krawcowe  , których doświadczenie pozwala uszyć  nawet najtrudniejsze projekty dopasowując je do każdej sylwetki.

To  co najbardziej lubimy w projektach to  klasyka , prostota i elegancja ale nie uciekamy od nawet bardzo awangardowych i szalonych pomysłów   , za każdym razem przykładając się do dbałości o każdy szczegół  , a doskonałą jakością próbujemy nawet z najprostszych projektów zrobić olśniewające stroje.

Do produkcji strojów używamy tkanin i akcesoriów  najbardziej renomowanych firm na świecie takich jak Swarovski ,  Chrisanne-Clover ,DSI.

 

JAK ZAMÓWIĆ STRÓJ DO TAŃCA?

Niezależnie od tego czy masz swój własny projekt czy potrzebujesz naszego projektu najlepiej przyjedź do nas po uprzednim umówieniu  terminu. Podczas pierwszej wizyty zatwierdzimy wspólnie projekt , ustalimy budżet  i umówimy się na następne spotkania   jeśli będą konieczne  oraz na termin oddania gotowego stroju.

Nie musisz martwić się zakupem tkanin i ozdób- wszystkie niezbędne materiały mamy w swoim sklepie w siedzibie firmy Marabo.

Od momentu zatwierdzenia Twojego  projektu i wpłacenia 50% zaliczki potrzebujemy około 3 tygodnie na produkcję każdego stroju. Zdarza się , że w momentach kiedy pracownia jest bardzo zajęta termin ten może się wydłużyć. W zależności od skomplikowania stroju możemy wymagać od Ciebie kilku wizyt przed jego oddaniem .

Istnieje też możliwość zamówienia stroju bez Twojej obecności w naszej firmie ale wymaga to dokładnego ustalenia wszystkich szczegółów z nami telefonicznie lub mailem.

 

Jeżeli to będzie Twój pierwszy strój do tańca  lub pierwszy  uszyty w Marabo  podczas wstępnej  wizyty  postaramy się zrealizować wszystkie Twoje potrzeby , a gdybyśmy mieli jakieś wątpliwości dotyczące naszego wspólnego projektu i tak będziemy zaszczyceni poznając Ciebie . Nawet jeśli nie zdecydujesz się na szycie mamy nadzieję , że dzieląc się z Tobą naszym doświadczeniem ułatwimy Ci podjąć  jak najlepsza decyzję dotyczącą Twojego nowego stroju .

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Marabo.pl

Design by Graff.pl